damajar
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2007, 14:06

niekoniecznie bibliotecznie, czyli inne imprezy w bibliotece

piątek 17 wrz 2010, 13:40

MIESIĄC DOBROCI DLA ZWIERZĄT W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich swoich czytelników, mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, miłośników zwierząt i posiadaczy domowych pupili do uczestnictwa w spotkaniach i imprezach organizowanych w miesiącu październiku z okazji Miesiąca Dobroci dla Zwierząt.

Październik będzie miesiącem różnorodnych, ciekawych spotkań towarzyskich, kulturalnych i edukacyjnych. Miesiąc Dobroci dla Zwierząt - to przedsięwzięcie przygotowane w ramach innowacji pedagogicznej realizowanej w bibliotece od kilku lat i cieszącej się zainteresowaniem wśród użytkowników placówki.

Biblioteka będzie gościć m. in.: autorkę literatury fantastycznej i bajek dla dzieci, Jolantę Horodecką-Wieczorek, aktywną działaczkę prozwierzęcą, założycielkę fundacji "Kocia Mama", Izę Milińską, właścicielkę hotelu dla zwierząt, groomera, Natalię Aleksandrowicz-Mikuś, wykładowcę filozofii i etyki, o. Dawida Postawę, zoopsychologa, specjalistkę od relacji zwierzę-człowiek, Monikę Kansy-Dziurdzię, behawiorystkę i tresera, Monikę Sosnowską oraz uroczą Fisię rasy cane corso. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są warsztaty literacko-plastyczne. Imprezom towarzyszyć będą ekspozycje publikacji poświęconych zwierzętom.

Szczegółowy program obchodów pojawi się już wkrótce na stronie internetowej biblioteki (http://www.pedagogiczna.edu.pl/) oraz w lokalnych mediach.
Możesz odmienić kocie życie http://kociamama.pl

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości