magda47
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 gru 2011, 21:51

Odwiedzamy pokój nauczycielski

środa 28 gru 2011, 22:42

Witam :)
Jak często zaglądacie do pokoju nauczycielskiego i w jakich relacjach jesteście z innymi nauczycielami?

bogna3
Posty: 675
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:03

piątek 11 maja 2012, 21:34

Zaglądam rzadko, tylko jak muszę kogoś znaleźć, coś przekazać czy po dziennik na zastępstwo (niepłatne oczywiście). Mam raczej dobre relacje z dydaktykami, ale jak to w dużej szkole bywa - z jednymi lepsze, a z innymi poprawne.

bomila
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 07 paź 2008, 12:03

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

piątek 04 sty 2013, 22:01

Bardzo często - kilka razy w tygodniu, a bywają dni, że nawet kilka razy dziennie. Wszystko zależy od potrzeb. Nie jestem samotną wyspą. Współpracuję z innymi nauczycielami - w ramach różnych zespołów samokształceniowych. Wychowawcom i pedagogowi przekazuję informacje o uczniach, rozmawiam o rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Prowadzę stronę internetową szkoły i gazetę szkolną, więc przypominam o dostarczaniu materiałów, uzgadniam terminy. No i chodzę na zastępstwa - jak chyba większość z nas, więc dziennik wziąć trzeba itd. :lol:
Kontakty bywają różne. Z jednymi łatwiej się dogadać, z innymi - trudniej. Jak to z ludźmi...

barka35
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 29 paź 2009, 11:16

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

czwartek 17 sty 2013, 14:13

Ja mam bardzo dobre układy z dydaktykami. Z niektórymi się nawet przyjaźnię poza szkołą. Byc może właśnie dlatego tak jest, że pokój nauczycielski odwiedzam tylko wtedy,kiedy muszę. Jestem poza wszelkimi intrygami, kłótniami i nieporozumieniami. Koleżanki przychodzą do biblioteki , żeby pogadać, czasem się pożalić,zwierzyć z kłopotów, bo jestem dla nich osobą neutralną, spoza różnych układów i układzików

Zaczytana1
Posty: 9
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 22:03

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

środa 23 sty 2013, 09:55

Codziennie, przed zamknięciem biblioteki, żeby sprawdzić, czy są jakieś komunikaty lub zastępstwa. Na ogół w pokoju nie ma już nikogo, więc szybko załatwiam, to co mam załatwić :D

PannaNikt
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 14 sty 2014, 14:13

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

wtorek 25 mar 2014, 15:29

Krotosk17 pisze:Zagladac to czesto zagladam, ale wchodzic nie wolno :D

Jeszcze można by było się za dużo dowiedzieć ;)

smerfna
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 13:56

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

wtorek 29 kwie 2014, 08:54

Chyba właśnie o to chodzi ;) ale mam koleżankę, która żyje w komitywie z nauczycielkami i czasem idzie na ploty i na kawę do pokoju nauczycielskiego, zwykle jak któraś z koleżanek ma okienko.

smerfna
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 13:56

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

piątek 11 lip 2014, 14:38

U mnie różnie bywa ;). Są nauczyciele, którzy pogardzają mną jako bibliotekarką i uważają, że nie warto zacieśniać ze mną kontaktów - choć tacy są nieliczni. I raczej częściej to nauczyciele przychodzą porozmawiać do biblioteki.

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości