Kruk-san
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 23:14

Re: Jeszcze o bibliotece w statucie

czwartek 30 lis 2017, 00:33

Niestety na zebraniach z rodzicami u mnie w szkole są tylko wychowawcy. Inni nauczyciele wówczas nie przychodzą (nauczyciela bez wychowawstwa, logopeda, psycholog, pedagog, świetlica, rzadko który nauczyciel wspomagający). Oczywiście są też konsultacje, na których są wszyscy (godz. 17 - 18). Dlatego też uważam, że w takim przypadku mój "obowiązek" podczas zebrań jest niesprawiedliwy. Przecież zebrania z rodzicami trwają od 1 do 3 godzin (u niektórych) i są jeszcze tury. Jak przekonać dyrekcję o zmianie zapisu na jakiś bardziej korzystny dla mnie? Siedzę przez godzinę i idę.
Ps. To że statut (+ załączniki) leży w bibliotece mi nie przeszkadza, rozumiem zapis.
Niestety nowy statut na razie nie może być na str. internetowej, bo jak to określiła moje dyrekcja "nie chwalmy się że mamy, bo ktoś jeszcze będzie chciał skorzystać".

halinah
Posty: 981
Rejestracja: poniedziałek 04 gru 2006, 13:23

Re: Jeszcze o bibliotece w statucie

czwartek 30 lis 2017, 08:31

Gorzej będzie, jeśli "ktoś" zechce komentować i krytykować ;)

Tunia
Posty: 69
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:11

Re: Jeszcze o bibliotece w statucie

poniedziałek 04 gru 2017, 09:54

Niestety, moje spostrzeżenia i uwagi do zapisu w statucie są tylko "moje" :( po rozmowie ze mną wicedyrektor przekazał dyrektorowi moje uwagi czym doprowadził Ją do zdenerwowania i podniesienia głosu ( rozniosło się po szkole, bo to było w sekretariacie). Najbardziej "wkurzyło" dyrekcję moje stwierdzenie, że niektóre zapisy są jak "masło maślane", powtarzają się, że za szczegółowo jest wszystko rozpisane i wygląda tak, jakbym przejęła funkcję świetlicy - bo o niej są tylko 2 zdania. Zaowocowało przysłaniem bez uprzedzenia klasy ze świetlicy - bo pani musiała "gdzieś" wyjść :) Właśnie piszę sprawozdanie z NPRC - wniosek wypełniłam sama, prawie wszystkie działania też, zakupy również wszystko dopracowałam łacznie z przetargiem na zakupy. a przecież w tym samym czasie wykonywałam wiele innych czynności. Widzę, że stało się normą, że zrobię wszystko i jeszcze więcej ....może powinnam więcej narzekać , tak jak przedmiotowcy....a ja mam jeszcze poczucie humoru i żartuję z dziećmi :) Poprosiłam o monitoring w bibliotece :) - żeby nagrać moją pracę codzienną :) Pozdrawiam Wszystkich!
Tunia

Kalina
Posty: 78
Rejestracja: środa 27 lut 2013, 12:19

Re: Jeszcze o bibliotece w statucie

poniedziałek 04 gru 2017, 20:20

Tunia, przyznaję Ci mój prywatny puchar i order za pomysł z monitoringiem :D , ale się ubawiłam. Niech podglądają, może wyciągną z tego jakieś wnioski. Dobrego tygodnia wszystkim forumowiczom :wink:

Tunia
Posty: 69
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:11

Re: Jeszcze o bibliotece w statucie

czwartek 14 gru 2017, 13:33

Dziękuję Kalina :D z monitoringiem to już wcześniej rozbroiłam dyrekcję i przeszklonymi drzwiami do biblioteki :) - może wtedy byłoby widać kiedy piję kawę i czytam prasę. Pozdrawiam.
Tunia

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 128 gości