Nina

łamanie prawa

wtorek 06 sty 2009, 10:16

Przypomniało mi się: był kiedyś taki właściciel piekarni, który oddawał za darmo niesprzedane pieczywo. Według polskiego prawa było to niezgodne z przepisami. Finał znacie - przegrał w sądzie, mimo jego dobrych intencji.

fionusia

wtorek 06 sty 2009, 14:13

Za łagodnie sformułowałaś: " przegrał w sadzie". Stracił majątek i popadł w biedę.

Siula

wtorek 06 sty 2009, 14:41

Ja organizuje kiermasze ale na zupełnie innej zasadzie.
Uczniowie przynoszą książki "niepotrzebne" raz jeden z rodziców przyniósł mi za darmo kilkadziesiąt pozycji z wydawnictwa w którym pracuje. Wyceniamy te książki z uczniami po 2, 4, 5 PLN i sprzedajemy, a dochód idzie na zakup nowych ksiązek. W miarę możliwości realizuję zapotrzebowanie zgodzie z dezyderatami :wink:

Jaki macie zysk biorąc książki w leasing???

annairenapotocka@wp.pl

kiermasz książek

wtorek 14 wrz 2010, 05:50

:shock: księgarnia przysyła w prezencie książkę, proszę o taką, która jest potrzebna bibliotece i wpisuję do księgozbioru jako dar :lol: .

darvik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 01 sty 2018, 15:19

Re: Kiermasz książek

poniedziałek 01 sty 2018, 15:21

Książki w leasing?! Nigdy nie sądziłem, ze takie rzeczy nawet mozna wziac w leasing. Jedyny z ktorego korzystalem to ten z oferty Platformy Finansowej jednak bralem w leasing komputer dla firmy czyli juz sprzet ktory ma jakas wartosc, ale ze ksiazki mozna wziac w leasing to pierwsze slysze :D

morgot
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2022, 22:14

Re: Mam pytanie. Jeżeli nie sprzedasz książki, to odsyłasz do Tuliszkowa z naklejonymi cenami?

piątek 25 lis 2022, 01:01

marylap pisze:
środa 12 wrz 2007, 15:30
Zapomniałam jeszcze napisać - zawsze na początku roku, kiedy kupuje się materiały papiernicze dla szkoły, proszę o kupienie takich najmniejszych żółtych karteczek samoprzylepnych, na nich piszę ceny i nalepiam na książki. Często też takie karteczki są w paczce z książkami od hurtowni.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 84 gości